O firmie

Przeczytaj historię naszej firmy i dowiedz się czemu warto.

Nasza firma FIEDOR-BIS zajmuje się sprzedażą barier drogowych i usługami transportowymi związanymi z załadunkiem i rozładunkiem naszych barier. Obsługujemy przedsiębiorstwa na terenie całego kraju.

Do naszych klientów zaliczają się Spółki Akcyjne, Holdingi, Przedsiębiorstwa Przemysłowe, Urzędy Miast itp.

O firmie Fiedor-Bis

Historia i informacje ogólne


Nasze przedsiębiorstwo FIEDOR-BIS istnieje na rynku od 2001 roku, swoją siedzibę mając w Chorzowie. Już od samego początku działalności, firma sukcesywnie poszerza swój asortyment oraz rozszerza możliwości w branży.

Od 2002 roku Firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż betonowych barier drogowych, co wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy, w związku z którym, w roku 2006 zarząd postanowił poszerzyć ofertę o handel płytami drogowymi na rynku wtórnym. Konsekwencją poszerzenia oferty sprzedażowej stała się konieczność zwiększenia liczby transportów samochodowych, co w krótkim czasie przyczyniło się do powstania nowej usługi oferowanej przez FIEDOR-BIS – a mianowicie drogowego transportu samochodowego do 24 ton. W firmie wprowadzono System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. W tym samym czasie rozpoczęto procedurę certyfikacji wyrobów, której pierwszym etapem było przeprowadzenie testów zderzeniowych dla barier ochronnych. Pozytywne wyniki badań pozwoliły na wdrożenie systemu Zakładowej Kontroli Produkcji. Kolejnym krokiem było uzyskanie znaku CE oraz dostosowanie parametrów produktu do zharmonizowanej normy PN-EN 1317 i wprowadziliśmy do sprzedaży nowe bariery o poziomie powstrzymywania N2.

W 2011 roku zmieniła się podstawa prawna firmy w wyniku przekształcenia się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W tym samym roku, po pozytywnie zakończonych testach zderzeniowych, wprowadzone zostają na rynek nowe produkty: systemy barier na poziomie powstrzymywania H2.

Rok 2013 przyniósł nowe wyzwania. Zainicjowany został proces wdrożenia nowego opatentowanego wyrobu – polietylenowej bariery ochronnej SOFIBOX. Dzięki funduszom z Unii Europejskiej oraz we współpracy z Wojskową Akademią Techniczną firma rozpoczęła procesy projektowe i symulacje testów zderzeniowych nowego produktu. Kolejnym etapem była współpraca z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów oraz uzyskanie przez nas dofinansowania w ramach projektu Innowacyjna Gospodarka, co w konsekwencji pozwoliło na dalszy rozwój procesu wdrażania nowego wyrobu. Dzięki temu programowi przeprowadzone zostały testy zderzeniowe zakończone sukcesem, których wyniki jednoznacznie określają spełnienie warunków normy PN-EN 1317 przez polietylenową barierę SOFIBOX.

Wysoka jakość oferowanych produktów i usług ukierunkowuje Zarządu Firmy na działania, którym przyświeca motto:

POPRZEZ ZASTOSOWANIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ ORAZ STAŁĄ DBAŁOŚĆ O PODNOSZENIE JAKOŚCI NASZYCH USŁUG, STAJEMY SIĘ GODNYM ZAUFANIA PARTNEREM DLA NAJWIĘKSZYCH W BRANŻY BUDOWNICTWA DROGOWEGO FIRM W POLSCE. A NASZE DZIAŁANIA STAJĄ SIĘ GWARANCJĄ ZADOWOLENIA NASZYCH KLIENTÓW.

https://www.fiedor-bis.pl/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_93376255-320x213.jpg

https://www.fiedor-bis.pl/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_267380336-320x252.jpg

Jak działamy?

Szybko i konkretnie!


Krok 1

Skontaktuj się z nami i ustal zapotrzebowanie

Krok 2

Złóż zamówienie

Krok 3

Skompletujemy i dostarczymy elementy

Krok 4

Montaż

O nas

fiedor

Nasza firma FIEDOR-BIS zajmuje się sprzedażą barier drogowych i usługami transportowymi związanymi z załadunkiem i rozładunkiem naszych barier. Obsługujemy przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Do naszych klientów zaliczają się Spółki Akcyjne, Holdingi, Przedsiębiorstwa Przemysłowe, Urzędy Miast itp.